Вражаюче просте встановлення та довговічність! З рушникотримачем GROHE Start Cosmopolitan ніколи не було так просто встановити крутий аксесуар, який робить життя у ванній кімнаті більш стильним і приємним. Тонкий, елегантний і виготовлений з найкращих матеріалів, він ідеально виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті, а завдяки прихованому кріпленню виглядає справді професійно. Тримач для рушників має корисну довжину 430 мм і міцне покриття GROHE Long-Life Shine, яке виблискує роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Рейку можна прикрутити (шурупи та дюбелі в комплекті) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати з відповідними аксесуарами, тоді зверніть увагу на додатковий гачок для халата, кільце для рушників, тримач для туалетного паперу та мильницю.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.42 кг |
| Висота упаковки | 525 мм |
| Довжина упаковки | 75 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| EAN | 4005176783098 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






