Тримач туалетного паперу GROHE Allure New — це досконалість лаконічного стилю в поєднанні з чудовими експлуатаційними характеристиками і бездоганною якістю виконання.
Дана модель, володіючи унікальним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine® та продуманою системою швидкого монтажу, стане ідеальним рішенням для доповнення інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- тримач без кришки
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.58 кг |
| Висота упаковки | 255 мм |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| EAN | 4005176532047 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






