складається із:
GROHE Blue одноважільний змішувач для мийки із функцією очищення водопровідної води
монтаж на один отвір
U-вилив
окрема рукоятка для фільтрованої води
GROHE SilkMove 28 мм керамічний картридж
обертовий вилив
площина обертання 150°
окремі внутрішні водні шляхи для фільтрованої та нефільтрованої води
гнучкі з'єднувальні шланги
зручний монтаж QuickFix
GROHE Blue головка фільтра
Фільтр із активованим вугіллям GROHE Blue для м’якої води з показником жорсткості нижче 9° dKH
місткість 1500 л при 9° dKH
знижує рівень речовин, що відповідають за смак і запах, наприклад, хлору
лічильник часу для вимірювання терміну служби фільтра, включаючи 2 батарейки типу АА
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 4.17 кг |
| Вид виливу | U-вилив |
| Висота упаковки | 106 мм |
| Довжина упаковки | 611 мм |
| Функція охолодження та газування | Ні |
| Ширина упаковки | 499 мм |
| EAN | 4005176745096 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Pure |
| Країна виробник | Австрія |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для кухні |






