скло/метал
об'єм 160 мл
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
підходить для прикручування (з використанням шурупів та дюбелів) або приклеювання (клейові комплекти GROHE QuickGlue A1 41 127 000 продаються окремо)
дозатор рідкого мила без тримача (41 188)
запасна монтажна пластина (40 917 000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.81 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4067393016335 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






