Компактна, легко чиститься, раковина GROHE Euro Ceramic - розумний вибір для сучасних ванних кімнат.
Ви не повинні жертвувати стилем, коли шукаєте практичне рішення для вашої вбиральні. Ця компактна раковина GROHE Euro Ceramic була створена з використанням передових матеріалів.
Розміри цієї раковини настінного монтажу складають 370 х 180 мм і вона виготовлена з гладкої порцеляни в кольорі "альпін-білий", яка збереже привабливий зовнішній вигляд на багато років.
Антибактеріальне покриття GROHE PureGuard не дозволить вапну, бруду і мікробам затриматися на поверхні раковини. Завдяки тому, що кераміка GROHE з серії Euro відмінно поєднується зі змішувачами колекцій GROHE Eurostyle і Eurosmart, ви зможете втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї.
Кераміка GROHE Euro Ceramic - практичні функції і сучасний силует, що ідеально підходить для вашого способу життя.
настінний монтаж
1 отвір під змішувач
370 x 180 мм
санітарна кераміка
п'єдестал не рекомендується
Стійкий до ушкоджень PureGuard і анти-бактеріальне глазурування
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 7 кг |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упаковки | 195 мм |
| EAN | 4005176418341 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | В`єтнам |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






