Маленька поличка-решітка колекції GROHE Essentials Authentic, виконана в дивовижному хромованому покритті GROHE Long-Life Shine®, — це неймовірно стильний, елегантний і водночас багатофункціональний аксесуар для ванної кімнати, який можна використовувати як в якості компактного місця для зберігання необхідного банного приладдя, так і в якості зручної мильниці настінного монтажу.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.38 кг |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Тип аксесуара | Мильниця,Полочка-решітка |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4005176324376 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Authentic |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






