метал
600 мм (відстань між отворами 558 мм)
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
Шурупи та дюбелі в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.92 кг |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 665 мм |
| Тип аксесуара | Полка для рушників |
| Ширина упаковки | 240 мм |
| EAN | 4067393016342 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






