настінний монтаж
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
виступ 161 мм
вилив із вбудованим аератором
широкий плаский струмінь
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.73 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176899003 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






