з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, настройки та сервісного обслуговування
з адаптером 100-230 V змінного струму, 50-60 Hz, 6 V постійного струму
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
аератор з обмеженням потоку води 5.7 л / хв
гнучка підводка
oбратний клапан
фільтри від бруду
з вбудованим електромагнітним клапаном
система швидкого монтажу
7 попередньо встановлених режимів:
- автоматичний змив
- термічна дезінфекція
- миючий режим
додаткові функції і точні налаштування за допомогою пульта дистанційного керування 36407 Схвалено в СE
клас шуму I по DIN 4109
тип захисту змішувача IP 59K
мінімальний тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.17 кг |
| Висота упаковки | 87 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 208 мм |
| EAN | 4005176415623 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт |
| Колекція | Eurocube E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






