Тримач для банного рушника GROHE Essentials — це дивовижної краси аксесуар для ванної кімнати, який володіє стильним дизайном і ефектною лаконічністю.
Представлений виріб виготовлений з високоякісного металу з нанесенням унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, відомого своєю довговічністю і неймовірним блиском.
Дана модель, зважаючи на свій компактний розмір — 450 мм, ідеально підійде для оснащення невеликого санвузла.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 504 мм
- відстань між кріпленнями: 450 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 515 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176326288 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






