Неймовірно стильний і в той же час практичний рушникотримач GROHE BauCosmopolitan виконує відразу дві функції — вішалки і полиці. Така конструкція надає набагато більше можливостей для грамотного розміщення всього необхідного ванного приладдя, яке завжди повинно бути у вас під рукою.
На додаток до всього вищесказаного представлений аксесуар виконаний у дивовижному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, яке відоме своєю довговічністю, заворожуючим сяйвом і простотою в догляді.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 564 мм
- відстань між кріпленнями: 510 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.95 кг |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Тип аксесуара | Полочка-решітка |
| Ширина упаковки | 240 мм |
| EAN | 4005176327827 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | BauCosmopolitain |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






