монтаж на один отвір
поворотний вилив
для раковини, що встановлюється на стільницю
GROHE SilkMove: керамічний картридж 28 мм
GROHE Long-Life Shine блискуче і міцне хромоване покриття
GROHE WaterSaving: обмежувач витрати 5,7 л / хв
гладкий корпус
GROHE AquaGuide, тонкий і регульований аератор
виступ: 185 мм
висота 377 мм
нажимной донний клапан
гнучкі з'єднувальні шланги
вбудований обмежувач витрати
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.6 кг |
| Висота упаковки | 700 мм |
| Ширина упаковки | 255 мм |
| EAN | 4005176499487 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






