Рушникотримач GROHE Essentials, виконаний у кольорі «темний графіт», заворожує своєю візуальною естетикою, яку ідеально доповнюють чудові експлуатаційні характеристики виробу. Цей дивовижний аксесуар займе гідне місце в інтер'єрі сучасної ванної кімнати, привносячи в нього виняткову індивідуальність, унікальну атмосферу затишку і всепоглинаючий комфорт.
Дана модель володіє відмінною рисою у вигляді унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, завдяки якому тримач збереже свій бездоганний зовнішній вигляд на довгі роки користування.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 654 мм
- відстань між кріпленнями: 600 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.67 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 655 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176429705 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






