для прихованого монтажу
підключення 3/4 дюйма
з підключенням для магнітного клапана
з вбудованим запірним клапаном
регулювання обсягу змиву від 6 до 9 л
установка при проточному тиску від 1,2 до 5,0 бар
з регулятором потоку змиву
з'єднувальний кабель 2 м
короб для вбудованого монтажу з промивом
змивна трубка вбудованого монтажу
без інфрачервоної електроніки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.74 кг |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Режими змиву | |
| Тип монтажу панелі змиву | |
| Управління змивним клапаном | Електронне |
| Ширина упаковки | 300 мм |
| EAN | 4005176142109 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | |
| Призначення | Для унітазу |






