Eurosmart Cosmopolitan E Інфрачервона електроніка для раковини із змішуванням і з регульованим обмежувачем температури
Інфрачервоний змішувач для раковини GROHE Eurosmart CE, хром (36315000)
З адаптером 100-230 В змінного струму, 50-60 Гц, 6 В постійного струму
Комплект верхньої монтажної частини для прихованого монтажного короба 36339000, 36339001 (Монтажний ящик для GROHE Eurosmart CE зі змішуванням)
хромована розетка
хромований вилив
Винос 170 мм
7 попередньо встановлених режимів:
Автоматичний промив 1/3 дня
Залежно від часу або використання в режимі очищення
Автоматичне безпечне відключення води після 60 сек. безперервного користування (заводське налаштування)
Додаткові настройки пультом дистанційного управління:
Регулювання тривалості змиву
Регульований пультом дистанційного керування діапазон спрацьовування
Активація термічної дезінфекції 3,5 - 11 хв
Ламінарний регулятор струменя 9 л / хв.
Схвалено в СE
Клас шуму I по DIN 4109
GROHE WaterSaving® - технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
Отвори для монтажу: Один отвір
Тип підводки: гнучка підводка
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 1 бар
Дизайн: Eurosmart CE
Колір: Хром
Обмеження витрати води: Немає
Технології: GROHE WaterSaving, GROHE SilkMove, GROHE Long-Life Shine
Обмежувач температури: Немає
Особливості, сумісність: Комплект верхньої монтажної частини для прихованого монтажного короба 36339000, 36339001
Електроживлення: 220 вольт
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.7 кг |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176896590 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Прихований монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






