Асоціюючись з місцем, наявність якого необхідна для старанного дотримання правил особистої гігієни й емоційного відновлення, ванна кімната повинна відповідати всім параметрам, які характеризують сучасний функціональний простір. Всі елементи її інтер'єру, що впливають на комфорт користування і позитивне візуальне сприйняття, потребують ретельного підбору та гармонійного поєднання між собою. Раковина, будучи найбільш часто використовуваним предметом щоденного вжитку, — не виняток. Підвісна модель серії GROHE Euro Ceramic, володіючи ідеальним співвідношенням краси та практичності, надасть вам можливість займатися необхідними процедурами по догляду за собою, отримуючи від цього процесу особливу насолоду.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 550 x 450 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- з переливом
- можлива комбінація з напівп'єдесталом GROHE Euro Ceramic (39201000) або п'єдесталом GROHE Euro Ceramic (39202000) – докуповуються окремо
- опція: GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 19 кг |
| Висота упаковки | 490 мм |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176407246 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | Таїланд |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






