Skate Cosmopolitan
накладна панель
2 об'єми змиву або переривання змиву старт та стоп
для пневматичного зливного клапана
для вертикального і горизонтального монтажу
156 x 197 мм, з ABS
GROHE Long-Life Shine® поверхня
GROHE WaterSaving® Технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
Дизайн: Skate Cosmopolitan
Матеріал: ABS пластик
Колір: Теплий захід сонця браш
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.44 кг |
| Висота упаковки | 107 мм |
| Довжина упаковки | 206 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 166 мм |
| EAN | 4005176427732 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |
| Призначення | Для унітазу |






