Одноважільний змішувач для раковини GROHE Eurosmart New — це спеціально розроблена модель зі збільшеним важелем управління, призначена для встановлення в медичних установах з метою забезпечення максимальної зручності й комфорту користування для медперсоналу, відвідувачів, хворих та людей з інвалідністю кінцівок під час проведення ними водно-гігієнічних процедур.
Даний сантехнічний пристрій має неймовірно якісну комплектацію, представлену наявністю надійного керамічного картриджа GROHE SilkMove® та простої системи швидкого монтажу GROHE QuickFix®.
Також, крім цього, виріб виконаний у бездоганному хромованому покритті GROHE Long-Life Shine®, яке вирізняється своєю відмінною зносостійкістю та абсолютною простотою в догляді.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- подовжений металевий важіль
- GROHE SilkMove® керамічний картридж 35 мм
- з обмежувачем температури
- регулювання витрати води
- ламінарний регулятор струменя 9 л/хв
- монтаж на один отвір
- GROHE QuickFix® система швидкого монтажу
- гнучка підводка
- з натискним донним клапаном 1 1/4"
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.01 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 465 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 235 мм |
| EAN | 4005176644313 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Eurosmart New |
| Країна виробник | Таїланд |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Важільний |






