Наш фільтр XXL на 2500-літрів GROHE Blue® перетворить звичайну воду в воду преміум якості. Проходячи через 5 ступенів фільтрації вода пом'якшується і набуває прекрасний смак.
Небажані субстанції, важкі метали фільтруються і знижується рівень вапна, роблячи воду по справжньому смачною.
Картридж фільтра легко замінити без ключа, просто відкрутіть старий картридж і вкрутіть новий, і ваш фільтр знову готовий до роботи.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.63 кг |
| Вид виливу | |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Довжина упаковки | 385 мм |
| Функція охолодження та газування | |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| EAN | 4005176984082 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Pure |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення | Аксесуар |






