настінний монтаж
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
керамічний картридж
регулювання витрати води
настроюється обмежувач температури
регульована мінімальна витрата 6 літрів в хвилину
поворотний литий вилив з ламінарним регулятором струменя 9 л / хв. і можливістю фіксації
винос 256 мм
металевий важіль
довжина важеля 170 мм
приховані S-образні ексцентрики
мінімальний тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.19 кг |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| EAN | 4005176871931 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Euroeco Special |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Важільний |






