Одинарний гачок для банного халата/рушника GROHE Essentials — це дивовижний по дизайну і практичним характеристикам аксесуар, який стане прекрасним естетичним і функціональним доповненням інтер'єру сучасної ванної кімнати.
Дана модель виконана з використанням унікальної технології нанесення покриття GROHE Long-Life Shine®, завдяки якій поверхня виробу не втратить свою привабливість навіть через багато років експлуатації.
- колір: холодний світанок
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.22 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176429811 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок матовий |






