Стильний дизайн і напрочуд легкий монтаж! З підвісним туалетним йоржиком GROHE Start ніколи не було так просто додати дизайнерський аксесуар, який зробить життя у ванній кімнаті більш стильним і приємним. Тонкий, елегантний і розроблений у Німеччині, він ідеально підходить для будь-якої сучасної ванної кімнати. Приховане кріплення виглядає по-справжньому професійно, а довговічне покриття GROHE Long-Life Shine легко миється і блищить роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Його можна прикрутити до стіни (шурупи та дюбелі входять у комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. Доступні для придбання змінні щітки (41201L00/KSO). А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халата, кільце для рушників або вішалка для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.16 кг |
| Висота упаковки | 385 мм |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176782817 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром, Матове скло |






