трубка для з'єднання змивної трубки клапану прихованого монтажу 6 - 9 л
і змивного бачка прихованого монтажу до п'єдесталу унітазузі з'єднанням розетки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.22 кг |
| Висота упаковки | 76 мм |
| Довжина упаковки | 249 мм |
| Ширина упаковки | 166 мм |
| EAN | 4005176141768 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Rapid SL |
| Країна виробник | Німеччина |






