з переливом на протилежній стороні від змішувача
розмір 600 х 400 мм
з антибактеріальним покриттям HyperClean
включає набір для кріплення
матеріал: сантехнічний фарфор
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 17.5 кг |
| Висота упаковки | 196 мм |
| Довжина упаковки | 646 мм |
| Ширина упаковки | 443 мм |
| EAN | 4067393034568 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic New |
| Країна виробник | |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | На стільницю |






