комплект верхньої монтажної частини для
35501000
без блоку прихованого монтажу
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
ущільнювач розетки і важіля
металева розетка
приховане гвинтове кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.08 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176899058 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






