Шикарний, зручний і напрочуд простий в установці! З дозатором для мила GROHE Start із тримачем стало простіше, ніж будь-коли, додати аксесуар, який покращить стиль і зручність ванної кімнати – тож мити руки стане набагато приємніше. Елегантний і розроблений у Німеччині, він ідеально підходить для будь-якої сучасної ванної кімнати. А завдяки прихованому кріпленню виглядає справді професійно. Довговічне покриття GROHE Long-Life Shine легко миється і виблискує роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Його можна прикрутити до стіни (шурупи та дюбелі входять у комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. Також є можливість придбати запасний дозатор (41188000). А якщо ви хочете створити ідеальну ванну кімнату, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів, кільце для рушників або вішалка для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.75 кг |
| Висота упаковки | 188 мм |
| Довжина упаковки | 126 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 91 мм |
| EAN | 4005176782961 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь, Матове скло |






