Неймовірний тримач GROHE Essentials, виконаний в кольорі «суперсталь», надає можливість створення фантастичного дизайнерського рішення шляхом його комбінації з одним із відповідних аксесуарів — мильницею, склянкою для зубних щіток або дозатором рідкого мила — і застосування отриманої композиції для облаштування індивідуального, стильного і практичного інтер'єру ванної кімнати.
Дана модель виконана в надійному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine®, завдяки якому виріб не втратить свою первозданну презентабельність навіть через багато років користування.
- колір: суперсталь
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
- можлива комбінація з: мильницею GROHE Essentials (40368001), склянкою для зубних щіток GROHE Essentials (40372001) або дозатором рідкого мила GROHE Essentials (40394DC1)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.33 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| EAN | 4005176412462 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






