для індивідуальних рішень на декілька виходів, які вимагають більших витрат води
необхідні додаткові вентилі
для використання із вбудованим блоком Rapido T 35 500 000, що замовляється окремо
GROHE Long-Life поверхня
GROHE SafeStop - попередньо встановлений обмежувач
температури на 38°C
GROHE SafeStop Plus (додаткова опція) - обмежувач
температури води до 43°C
металева рукоятка для регулювання температури
прямокутна настінна металева розетка із прихованим кріпленням і ущільнювачем
витрата води:
- макс. 53 л/хв при 3 барах при використанні усіх 3 виходів одночасно
- нижній вихід 50 л/хв при 3 барах
- верхні виходи зліва/справа, кожен - 36 л/хв при 3 барах
без блоку прихованого монтажу
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.47 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| EAN | 4005176898297 |
| Колекція | Grohtherm F |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






