Стильний та міцний! Поручень GROHE Start Cube – крутий дизайнерський аксесуар, який робить життя у ванній кімнаті безпечнішим і приємнішим. Виготовлений з найкращих матеріалів, поручень ідеально доповнює будь-яку сучасну ванну кімнату, а завдяки прихованому кріпленню виглядає справді професійно. Ручка має корисну довжину 450 мм і міцне покриття GROHE Long-Life Shine, яке легко миється та виблискує роками. Але не забувайте, як легко його встановлювати за допомогою гвинтів і дюбелів, які входять у комплект. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халата, кільце для рушників, вішалка для рушників і кутовий душовий кошик.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.16 кг |
| Висота упаковки | 530 мм |
| Довжина упаковки | 95 мм |
| Тип аксесуара | Поручень |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176753671 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






