Тримач туалетного паперу GROHE Essentials Authentic — це той самий випадок, коли неперевершений класичний дизайн і чудові функціональні характеристики об'єдналися в одному бездоганному аксесуарі, який прекрасно впишеться в інтер'єр сучасної ванної кімнати, надаючи йому нотки елегантної лаконічності і необхідну практичність.
Досконале зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®, в якому виконаний даний виріб, забезпечить збереження первозданної привабливості тримача на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- тримач без кришки
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.32 кг |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| EAN | 4005176324390 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Authentic |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






