Приємний мінімалістичний вигляд і передові технології!
Змішувач для ванни що встановлюється на підлогу GROHE Allure Brilliant з його вишуканим дизайном стане по-справжньому драматичним штрихом в будь-якій ванній кімнаті.
Змішувач оснащений інноваційними технологіями GROHE. Він ідеально підходить для наповнення окремовстановленої ванни, а керамічний картридж GROHE SilkMove гарантує плавність і точність управління температурою і напором води.
Хромове покриття GROHE Long-Life Shine стійке до подряпин і збереже свій блиск на довгі роки, а ручний душ Euphoria Cube зі шлангом в 1250 мм перетворить прийняття ванни і миття волосся на справжнє задоволення.
Ви зможете легко перемикатися між виливом на ванну і душем за допомогою перемикача. Технологія GROHE DreamSpray гарантує, що потік води з кожної душової форсунки буде однаковим, а самі силіконові форсунки можна буде легко очистити від вапняних відкладень завдяки технології SpeedClean.
Технологія GROHE WaterSaving обмежує витрату води до 9,5 л / хв, що зберігає і саму воду, і гроші - і це без компромісів щодо якості роботи.
Змішувач встановлюється з вбудованою частиною (45984001).
GROHE Allure Brilliant - поєднання істинної майстерності і стилю.
комплект верхньої монтажної частини для 45984001
без вбудованої частини
GROHE SilkMove керамічний картридж D 46 мм
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
автоматичний перемикач: ванна / душ
вилив з вбудованим аератором
винос 270 мм
вбудований зворотний клапан в душовому відведенні 1/2 дюйма
тримач ручного душа
ручний душ Euphoria Cube +
металевий душовий шланг 1250 мм
із захистом від зворотного потоку
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 14.32 кг |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 930 мм |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| EAN | 4005176899027 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






