панель змиву із ручним керуванням для пісуару
комплект для повного монтажу:
для Rapido U або Rapido UMB
116 x 144 мм
механічне управління
мінімальний тиск 0,5 бар
максимальний робочий тиск 6 бар
регулюється в межах 1.0 - 6.0 літра
низький рівень шуму (група II відповідно до Німецької специфікації рівня шуму)
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.3 кг |
| Висота упаковки | 56 мм |
| Довжина упаковки | 157 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Механічне |
| Ширина упаковки | 124 мм |
| EAN | 4005176861512 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Nova Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для пісуара |






