настінний монтаж
2 виходи 1/2"
глибина монтажу 75-105 мм
змивний клапан
матеріал для ущільнення до стіни у комплекті
інструмент для монтажу
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.09 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176409790 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rainshower System SmartControl |
| Країна виробник | Португалія |






