П'єдестал GROHE Bau Ceramic дозволить створити цікаву композицію шляхом його комбінації з раковинами цієї ж серії. Дане поєднання додасть інтер'єру ванної кімнати особливу чарівність і естетичну завершеність.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- набір кріплень входить в комплект поставки
- підходить для комплектації з раковинами GROHE Bau Ceramic (39420000, 39421000 і 39440000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 9.32 кг |
| Висота упаковки | 185 мм |
| Довжина упаковки | 730 мм |
| Ширина упаковки | 185 мм |
| EAN | 4005176406225 |
| Колекція | Bau Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | П'єдестал для раковини |
| Тип Монтажу | |






