Акуратний і функціональний завершальний штрих у будь-якій ванній кімнаті – міцний набір з йоржиком для унітазу GROHE Selection Cube у приголомшливому чорному кольорі! Пропонуємо вибрати аксесуари із широкого асортименту вишуканих виробів. Чисті кубічні форми з алмазним огранюванням демонструють майстерність виготовлення.
матеріал: метал/скло
настінний монтаж
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.42 кг |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| EAN | 4067393019565 |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Фантомний чорний |






