Раціональна організація кухонного простору — завдання досить трудомістке і в той же час дуже захоплююче. Підбір меблів, сантехнічних виробів і кухонних аксесуарів — невід'ємна частина даного процесу. Функціональні дрібниці, що забезпечують наше комфортне перебування на кухні, до яких, в тому числі, відноситься дозатор миючого засобу для миття посуду, вимагають ретельного підбору, як з практичної, так і з естетичної точки зору. Ідеальне поєднання даних параметрів втілене в диспансері вбудованого монтажу GROHE Cosmopolitan.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм ємності для миючого засобу: 500 мл
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.49 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176905490 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






