матеріал: метал
для дозатора мила Selection (41 028) або склянки Selection (41 029 000)
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.17 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для мильниці,Тримач для склянки чи мильниці,Тримач для склянки |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176576874 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | |
| Поверхня | Холодний світанок |






