Стильні прозорі склянки GROHE Blue дозволять вам отримати насолоду від істинного смаку чистої питної води. Завдяки ідеальному поєднанню лаконічного дизайну, ергономічної форми і достатньої місткості даний набір користується величезною популярністю серед справжніх цінителів високої якості продукції GROHE.
- колір: прозорий з символікою GROHE Blue
- матеріл: скло
- об'єм: 250 мл
- кількість: 6 шт. у наборі
- можна мити в посудомийній машині
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.94 кг |
| Висота упаковки | 162 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Тип аксесуара | Посуд |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| EAN | 4005176885471 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Home |
| Країна виробник | Словаччина |
| Поверхня | Прозоре скло |






