Гачок для банного халата/рушника GROHE Start у чорному матовому виконанні з покриттям GROHE Long-Life Shine® поєднує в собі унікальний стиль і бездоганні експлуатаційні характеристики. Його лаконічний силует чудово доповнить інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати, вигідно підкреслюючи його виняткову естетику та функціональність.
- колір: чорний
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE QuickGlue A1 (41127000) – докуповується окремо
- запасна монтажна пластина GROHE (40917000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.19 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176782091 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






