Одинарний гачок для банного халата/рушники GROHE Essentials — це чудовий дизайнерський аксесуар, що володіє прекрасними експлуатаційними характеристиками, в числі яких — дивовижне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®. Дана модель вдало доповнить інтер'єр сучасної ванної кімнати, основна концепція якого полягає в ідеальному поєднанні неповторного стилю, лаконічності та практичності користування.
До того ж представлений виріб буде дуже гармонійно поєднуватися з іншим ванним і туалетним приладдям однойменної колекції, виконаним у кольорі «теплий захід сонця» з глянцевим фінішем.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.22 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 85 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176428913 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця |






