Вражаюче просто! З кільцем для рушників GROHE Start Cosmopolitan ніколи не було так легко встановити крутий аксесуар, який робить життя у ванній кімнаті більш стильним і приємним. Розроблене у Німеччині з найкращих матеріалів і з елегантним дизайном, воно ідеально виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті. А завдяки прихованому кріпленню аксесуар виглядає справді професійно. Кільце для рушників має міцне покриття GROHE Long-Life Shine, яке виблискує роками. Але не забувайте, що його напрочуд легко встановити! Кільце можна прикручувати (саморізи та дюбелі в комплекті) або, для ще більш зручного рішення, приклеювати! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. І якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати з відповідними аксесуарами, тоді не забудьте про додатковий гачок для халатів, вішалку для рушників, тримач для туалетного паперу і мильницю.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.37 кг |
| Висота упаковки | 205 мм |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Тип аксесуара | Кільце для рушника |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176783104 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






