Кільце для рушника GROHE Start у кольорі «суперсталь» — це чудовий баланс лаконічного стильового виконання, надійності, простоти в експлуатації та у догляді.
Представлений аксесуар володіє надміцним зовнішнім покриттям GROHE Long-Life Shine®, а також удосконаленою системою швидкого монтажу, яка дозволяє прикріпити виріб до стіни за допомогою саморізів і дюбелів або клею GROHE QuickGlue A1 (41127000) — докуповується окремо.
- колір: суперсталь
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- діаметр кільця: 180 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE QuickGlue A1 (41127000) – докуповується окремо
- запасна монтажна пластина GROHE (40917000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.37 кг |
| Висота упаковки | 193 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Кільце для рушника |
| Ширина упаковки | 78 мм |
| EAN | 4005176783173 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






