Рушникотримач GROHE Essentials — це вишуканий дизайн у поєднанні з чудовими експлуатаційними характеристиками. Дана модель прекрасно доповнить інтер'єр сучасної ванної кімнати, привносячи в нього родзинку лаконічної естетики і неймовірний комфорт.
Представлений аксесуар дуже легко підтримувати в ідеальній чистоті, оскільки він володіє унікальним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine®, яке славиться своїми відмінними брудовідштовхуючими властивостями і довговічністю.
- колір: суперсталь
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 504 мм
- відстань між кріпленнями: 450 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.54 кг |
| Висота упаковки | 515 мм |
| Довжина упаковки | 73 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| EAN | 4005176413124 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






