Стильний і неймовірно практичний настінний металевий тримач GROHE Selection — це допоміжний сантехнічний аксесуар, який призначений для фіксації дозатора рідкого мила або склянки для зубних щіток, представлених в однойменній колекції, з метою раціональної організації простору у ванній кімнаті і забезпечення комфортних умов під час щоденного користування нею.
Даний виріб вирізняється наявністю бездоганного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine® і продуманої системи швидкого монтажу з доданою до неї покроковою інструкцією.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- можлива комбінація з: дозатором рідкого мила GROHE Selection (41028000) або склянкою для зубних щіток GROHE Selection (41029000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.17 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для склянки чи мильниці,Тримач для склянки |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176576836 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






