Неймовірно стильна і в той же час функціональна поличка для душу GROHE Selection — це чудове рішення для зручної організації та зберігання всього необхідного банного приладдя.
Даний сантехнічний аксесуар виконаний із високоякісного пластику й призначений для установки на настінний металевий тримач GROHE Selection (41035000) — докуповується окремо.
- матеріл: пластик
Комплектація:
- поличка для душу GROHE Selection (41037000)
- без тримача – докуповується окремо
- рекомендований тримач – GROHE Selection (41035000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.21 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Тип аксесуара | Полочка для душу |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176577185 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Пластик |






