Універсальний, стильний і неймовірно практичний настінний металевий тримач GROHE Selection Cube призначений для надійної фіксації мильниці GROHE Selection Cube (40806000), склянки для зубних щіток GROHE Selection Cube (40783000) або дозатора рідкого мила GROHE Selection Cube (40805000), а також для звільнення додаткового місця на/біля раковини з метою дотримання належного порядку у ванній кімнаті і раціонального використання всього її простору.
Даний допоміжний аксесуар виконаний у бездоганному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine® і оснащений продуманою системою швидкого монтажу, яка націлена на спрощення та полегшення процесу установки виробу.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- можлива комбінація з: мильницею GROHE Selection Cube (40806000), склянкою для зубних щіток GROHE Selection Cube (40783000) або дозатором рідкого мила GROHE Selection Cube (40805000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.76 кг |
| Висота упаковки | 79 мм |
| Довжина упаковки | 176 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для склянки чи мильниці |
| Ширина упаковки | 79 мм |
| EAN | 4005176378140 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром |






