2 звукоізоляційних підключення змішувача 1/2 дюйма
захист від вандалізму
оцинкований
кріплення для профілю
ширина 245 мм
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.2 кг |
| Висота упаковки | 115 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упаковки | 375 мм |
| EAN | 4005176936104 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






