метал
450 мм (відстань між отворами 408 мм)
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
підходить для прикручування (з використанням шурупів та дюбелів) або приклеювання (GROHE QuickGlue A2 клейові комплекти 41 128 000 продаються окремо)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.59 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 515 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176753602 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






