1 режим Rain
метал
GROHE WaterSaving 6.6 л/хв
GROHE DreamSpray чудовий потік води
GROHE Long-Life Shine хромоване покриття поверхні
SpeedClean система проти вапняних відкладень
може використовуватися з проточним водонагрівачем
мінімальний тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.4 кг |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| EAN | 4005176424915 |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Мексика |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | |






