Панель змиву для прихованого бачка GROHE Arena Cosmopolitan S - водозберігаючі функції з мінімалістичним матовим хромовим покриттям.
Панель змиву GROHE Arena Cosmopolitan поєднує дві класичні форми GROHE - прямокутну і овальну - що створює стильний дизайн, який стане прекрасним завершальним штрихом в дизайні вашої вбиральні.
Зменшений розмір (130 х 172 мм) - це новинка колекції, яка гарантує правильність вашого вибору. Завдяки стійкій до подряпин поверхні GROHE Long-Life Shine, панель, виконану в прекрасному матовому покритті, легко містити в чистоті - і через багато років вона буде виглядати так само, як і в день покупки.
Подвійна система змиву дозволяє вам вибрати обсяг змиву в 3 або 6 літрів (або 3 і 4,5 л для деяких унітазів). Крім того, ви можете зупинити повний змив з допомогою маленької кнопки. Вбудована технологія GROHE WaterSaving скорочує витрату води до 50%!
Установка панелі, для якої вам знадобиться спеціальний ревізійний короб (40911000), дуже проста і не вимагає додаткових інструментів. Короб не знадобиться при установці на інсталяції нового покоління RAPID SLX (3959600, 39597000, 39599000, 39598000).
Панель змиву GROHE Arena Cosmopolitan - оновлення вбиральні, яке поєднує в собі витончений сучасний стиль і якість, якому можна довіряти!
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.4 кг |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 165 мм |
| EAN | 4005176416101 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Колекція | Arena Cosmopolitan S |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром матовый |
| Призначення | Для унітазу |






